30 września zbliża się wielkimi krokami, a to wyjątkowy dzień, bo Dzień Chłopaka. Co prawda często zdarza się dziewczynom o nim zapomnieć, ale miejmy nadzieję, że w tym roku będzie inaczej i żaden pan nie będzie czuł się poszkodowany. Tylko, co podarować jako prezent na Dzień Chłopaka? Nie jest to łatwe pytanie, bo wszystko zależy od stopnia zażyłości między Wami. Co innego wypada podarować chłopakom z klasy, a co innego chłopakowi, z którym jesteście razem już jakiś czas. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka (zobacz prezenty na https://www.toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego). Gwarantujemy, że Twojemu chłopakowi też się spodobają.

Dron – zabawka dla dużych chłopców

Każdy nosi w sobie małe dziecko – a chłopacy to już szczególnie! Świetnym pomysłem na prezent na Dzień Chłopaka będzie więc zabawka dla dużych dzieci, czyli dron! I uwierz, że on wcale nie musi kosztować fortuny! Na rynku dostępne są już świetne drony poniżej 200 zł. Dron latający Syma X5HW będzie fajnym kandydatem na prezent dla chłopaka. Wyposażony został w 6-osiowy żyroskop umożliwiający zachowanie precyzyjnej stabilności podczas lotu. Dzięki niemu sterowanie dronem jest banalnie proste nawet dla początkujących użytkowników. Do tego można za jego pomocą robić zdjęcia i kręcić filmy. Oświetlenie zamontowane w dolnej części ramion drona, znacznie ułatwia pilotaż przy niesprzyjającej pogodzie, po zmroku lub przy słabym świetle. Można by wymieniać jeszcze wiele jego zalet, ale chyba już sama zdążyłaś zauważyć, że dron to genialny i oryginalny prezent dla niego z okazji Dnia Chłopaka.

Nietypowy gadżet dla gracza

Idąc klatką schodową w bloku pewnie nie przyglądasz się wycieraczkom ułożonym pod drzwiami, prawda? Bo po co? Wycieraczki w 99.9% są nudne i wszystkie wyglądają identycznie – brązowe włosie albo czarne. Ale tak wcale nie musi być! Dzięki Tobie nikt już nie przejdzie obojętnie obok wycieraczki Twojego Chłopaka. Przedstawiamy nietypową Wycieraczkę Gracza Game Over , która do złudzenia przypomina swoim motywem kontroler do gier PlayStation wraz z napisem GAME OVER. I od teraz każdy już będzie wiedział, kto rządzi w tym domu. Przyznaj sama, że to naprawdę oryginalny prezent dla chłopaka. (np. https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka)

100 rzeczy, które musisz zrobić przed śmiercią

Kolejny pomysł na prezent dla chłopaka to absolutny hit. Jeżeli Twój chłopak wie, co to bucket list to na pewno spodoba mu się ten gadżet! Plakat Zdrapka 100 rzeczy do zrobienia to plakat z listą 100 rzeczy, które każdy powinien spróbować przed śmiercią. Pod zdrapkami znajduje się na przykład ulepienie bałwana, zrobienie wyprzedaży garażowej, oglądanie wielorybów w ich naturalnym środowisku, zamieszkanie w innym kraju na jakiś czas, nauka języka migowego, pójście na koncert i wiele innych ciekawych wyznań, które możecie oczywiście robić razem. Chyba nie ma chłopaka, który nie ucieszyłby się z takiego prezentu na Dzień Chłopaka.

Prezent dla fana motoryzacji

Zegar Automaniaka to propozycja na prezent dla chłopaka, który interesuje się motoryzacją. Ten nietypowy zegar ścienny zamiast standardowej tarczy ma… prędkościomierz jednego z kultowych aut, jak Passat, Golf IV, BMW, Ford Mustang albo Mercedes W124. Może Tobie te nazwy nic nie mówią, ale uwierz nam, że fan motoryzacji na pewno będzie znał te modele. Zegar można powiesić na ścianie w pokoju, warsztacie lub w innym pomieszczeniu. Od teraz spoglądanie na godzinę będzie stanowiło prawdziwą frajdę.

Przy współpracy z Toys4boys.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj