Muzyka klubowa i elektroniczna mają coraz więcej miłośników, a prawdziwi fani wyszukują tylko okazji, by móc spotkać swoich idoli i przeżyć wyjątkowe muzyczne emocje. Poznań pod tym względem jest łaskawy i stwarza im różnorakie okazje, by cieszyć się ulubionymi dźwiękami i przeżywać je w rewelacyjnej atmosferze. Oto najlepsze i najciekawsze imprezy muzyki klubowej i elektronicznej w Poznaniu – nie może Cię tam zabraknąć.

Święto muzyki klubowej

Każdy prawdziwy technomaniak kojarzy to nazwisko. Sam Paganini, bo o nim mowa, to kultowa postać na scenie muzyki elektronicznej. Już 3 kwietnia odwiedzi klub Tama, by wspólnie z innymi artystami porwać poznańską publiczność. Tama ugości prawdziwą elitę muzyki elektronicznej, która nie pozostawi słuchaczy obojętnymi.

Sam Paganini to artysta obecny na scenie muzycznej ponad 20 lat. W czasie swojej kariery współpracował z wieloma uznanymi postaciami, takimi jak Drumcode, Plus8 czy Cocoon. Jego występy należą do najlepszych wydarzeń w tym gatunku. Artysta prezentuje sety, które charakteryzują się wyjątkowym mrocznym i porywającym stylem, tam bardzo lubianym przez publiczność. Najbardziej znany utwór Paganiniego to „Rave” został doskonale przyjęty przez fanów, podobnie jak wydany w 1996 roku album „Zoe”. To wszystko czeka na tych, którzy 3 kwietnia zdecydują się odwiedzić poznańską Tamę. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://muno.pl/imprezy/poznan/

Meute w poznańskiej Tamie

Również w poznańskim klubie Tama odbędzie się występ Meute, który stolicę Wielkopolski odwiedzi 22 kwietnia. To wyjątkowa grupa artystów drum basowych, którzy jak nikt inny potrafią porwać publiczność. Dj Meute miesza hipnotyczne techno z doskonałą elektroniką i bawi się dźwiękami na scenie ku uciesze słuchaczy.

Meute rozpoczęło swoją działalność jako eksperyment i w ciągu lat ewoluowało do fenomenu w swoim gatunku. Tylko perkusja i talerze, bez komputerów – tyle wystarczy, by przenieść muzykę techno na nowy poziom, a przy tym powrócić do korzeni. To wyjątkowe doświadczenie muzyczne naprawdę godne uczestnictwa.

Enea Spring Break Showcase Festival

Międzynarodowe Targi Poznańskie zazwyczaj goszczą wyjątkowych gości – i w przypadku tej imprezy nie będzie inaczej. Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2020 to wydarzenie godne uwagi, które w Poznaniu odbędzie się już od 23 do 25 kwietnia. To już siódma edycja festiwalu, który każdego roku przyciąga wielu gości. Enea Spring Break jest festiwalem, który pozwala młodym i obiecującym artystom wystąpić w towarzystwie tych największych i najbardziej uznanych. Uczestnicy prócz wrażeń muzycznych mogą również brać udział w warsztatach oraz spotkaniach z osobami z branży muzycznej. Tegoroczny line-up zapowiada się imponująco. Impreza ugości między innymi Mroza, Julię Marcell, Natalię Przybysz, Mery Spolsky, Rosalie, Ralpha Kaminskiego, Otsochodzi, czy Tęskno, a także Joulie Fox, Swiernalis, Ptakova, Meek, Sanag, Marię Tyszkiewicz, Vermona Kids, Neons, Sonię Stein czy The Walkers. Zapowiada się wyjątkowe muzyczne święto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj