Pożegnanie ze stanem wolnym wymaga szczególnej oprawy. Wieczór kawalerski bądź panieński to powinno być coś więcej niż zwykłe wyjście do klubu, a choć miasto oferuje wiele atrakcji, to niczym nieskrępowanej zabawie najlepiej oddać się w miejscu położonym z dala od wścibskich spojrzeń. Jak zorganizować taką imprezę?

Dokąd jechać?

Z dala od miejsca zamieszkania niekoniecznie znaczy na drugim końcu świata. Wieczór kawalerski to krótka impreza, szkoda więc, by dojazd pochłonął większość czasu. Najlepiej znaleźć miejsce leżące gdzieś na uboczu, ale jednak dość blisko miejsca zamieszkania, tak by dało się do niego dojechać w godzinę, góra dwie. Lokalizacja za miastem to gwarancja, że imprezy nie zepsują zdenerwowani sąsiedzi oraz interweniująca policja.

Co powinno być na miejscu? Oczywiście nocleg, bo nawet po najlepszej zabawie przychodzi ochota na sen. Oraz możliwość zamówienia posiłku, w tym propozycje menu specjalnie na dla uczestników kawalerskiej bądź panieńskiej zabawy.

Dobrym pomysłem jest rezerwacja prywatnego domku weekendowego, jak na przykład w Rancho Pod bocianem – można tu bawić się bez skrępowania tylko we własnym gronie, ale wciąż jest łatwy dostęp do atrakcji znajdujących się na terenie ośrodka. Zwłaszcza, że wieczór panieński czy kawalerski często bywa wieczorem tylko z nazwy – impreza ciągnie się przez cały weekend, a wtedy takie lokum idealnie się sprawdza, gdy trzeba trochę wypocząć po nocy pełnej wrażeń.

Jak się bawić?

Co to za atrakcje? Duże ośrodki za miastem dysponują zwykle rozległymi terenami rekreacyjnymi. Jest nie tylko las i jezioro, ale też na przykład tor dla quadów albo samochodów terenowych, pole do paintballa, park linowy, boiska do piłki nożnej czy koszykówki, strzelnica sportowa, ścianki wspinaczkowe. Można spędzić cały weekend na łonie przyrody, nie nudząc się nawet przez minutę, można też przenieść się z imprezą do baru, dyskoteki albo wynajętego domku.

Co więcej, z okazji wieczoru panieńskiego/kawalerskiego ośrodek może przygotować specjalny plan zabawy, z dodatkowymi, prywatnymi atrakcjami. Ceny ustalane są zazwyczaj indywidualnie, w zależności od liczby gości oraz oczekiwanych atrakcji, trzeba też pamiętać o dokonaniu odpowiednio wcześnie rezerwacji miejsca oraz uzgodnienia warunków pobytu, tak by na miejscu czekały już tylko te przyjemne niespodzianki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj