Udało się! Zaprosiłeś wymarzoną kobietę na randkę, a ona się zgodziła! To jednak tylko połowa sukcesu. Co należy zrobić, aby pierwsza randka była niezwykle udana?

Po pierwsze: zaplanuj miejsce

Jest to bardzo ważne, ponieważ kiedy wybierzemy odpowiednie miejsce spotkania, będziemy mogli dopasować odpowiedni strój oraz poinformować kobietę, gdzie idziemy (która to także zapewne będzie chciała dobrze się przygotować).

Jeśli chodzi o miejsce na pierwszą randkę, możemy zdecydować się np. na spacer, kino, restaurację, kawiarnię, piknik na świeżym powietrzu.

Spacer czy piknik to ciekawa propozycja, ponieważ będąc całkiem sami, najwięcej porozmawiacie, dowiecie się o sobie wzajemnie.

Kino to dobra opcja m.in. dla nieśmiałych osób, które nie wiedzą jak rozpocząć rozmowę. A po obejrzeniu filmu będzie można zacząć od jego omówienia!

Jeżeli chodzi o restaurację czy kawiarnię, to równie ciekawe miejsce, żeby porozmawiać. Jednak, w chwilach ciszy zawsze można zacząć jeść, więc jest to też bezpieczniejsza opcja.

Po drugie: rozmowa

Pierwsza randka oznacza również pierwszą dłuższą rozmowę sam na sam. Do niej także można się odpowiednio przygotować. Warto przygotować sobie zestaw ciekawych pytań, które będziemy mogli zadać, aby urozmaicić pogawędkę.

1 KOMENTARZ

  1. Myślę, że najlepszą rzeczą na pierwszą randkę jest zrobienie tego w miejscu publicznym i spokojnym. Kawa jest zwykle dobrym miejscem. Najlepsze jest ciche miejsce, w którym można porozmawiać i poznać osobę. Może później dobrym pomysłem jest chodzenie, gdy znasz tę osobę bardziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj