Każdy z nas obchodzi urodziny tylko raz w roku, dlatego ważne jest, aby to wydarzenie zapadło nam w pamięć oraz, żebyśmy mieli szampańską zabawę! Istotną kwestię stanowi również to, jak zamierzamy zorganizować imprezę urodzinową, co chcielibyśmy podać naszym gościom do jedzenia oraz ewentualnie w jakie gry będziemy chcieli zagrać (np. poker na fanty dla starszych imprezowiczów).

Od czego należy zacząć podczas planowania imprezy urodzinowej?

Na samym początku powinniśmy sporządzić listę gości, po czym wybrać dogodny termin uroczystości i porozsyłać zaproszenia.

Co robimy później?

Kolejnym krokiem jest przygotowanie menu na imprezę oraz zdecydowanie się na konkretny przepis na tort. I tu koniecznie musimy dowiedzieć się czy któryś z zaproszonych gości nie jest na specjalnej diecie (np. wegańskiej). W dobrym guście leży zapewnienie tej osobie odpowiednich posiłków!

W tym etapie przygotowań musimy również zadbać o zaopatrzenie w napoje zarówno bezalkoholowe, jak i alkoholowe.

Następnie należy zakupić ozdoby bądź rekwizyty do zdjęć (jeśli np. chcielibyśmy zorganizować fobtoudkę) oraz zadbać o wybór muzyki.

Bardzo ważne jest też, żeby na parę dni przed imprezą zrobić rekonesans w szafkach z naczyniami oraz sztućcami, aby upewnić się, że niczego nam nie brakuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj