Festiwale rapowe to wydarzenia, na które fani czekają przez cały rok. Dobry klimat, jeszcze lepsza muzyka i otwarta przestrzeń przyciągają rzesze uczestników spragnionych dobrej zabawy. Na które koncerty hip-hopowe warto zarezerwować miejscówkę już teraz?

Wszyscy z niecierpliwością czekają, aż czas izolacji pójdzie w zapomnienie i będzie można znów bawić się na koncertach i festiwalach muzycznych. Które wydarzenia muzyczne spodobają się szczególnie fanom rapu? Zobacz 3 najlepsze duże koncerty hip-hop zaplanowane na drugą połowę 2020 roku.

Warto bilety rezerwować już teraz, ponieważ na niektóre festiwale możesz je zwrócić w określonym czasie i bez dodatkowych kosztów. To fajna opcja na wypadek, gdyby plany miały się nieoczekiwanie zmienić – nic nie ryzykujesz. Szukaj oznaczeń z grafiką „bilet zwrotny”. Spis wszystkich wydarzeń z tą możliwością oraz regulamin akcji znajdziesz w zakładce Bilet Zwrotny.

Mazury Hip Hop Festiwal 2020

Festiwal hip-hopowy na Mazurach to jedna z najważniejszych imprez plenerowanych dla fanów hip-hopu. Festiwal odbywa się od 19 lat, gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publiczność. Jak co roku, również i tego lata, zaplanowano występy artystów z czołówki polskiego rapu. Line-up wypełniają takie gwiazdy, jak SARIUS, ŻABSON, MALIK MONTANA, ALCOMINDZ, KABE, OKI, GEDZ, TYMEK, PALUCH, KALI i SZPAKU. Oprócz gwiazd na festiwalu, na uczestników czeka luźna atmosfera stolicy Mazur w rytmie najlepszych rymów, beatów i skreczy. Nie możemy się doczekać 16-18 lipca. Do zobaczenia w Giżycku!

Wyspa Wisła Rap Festival 2020

Tegoroczna edycja festiwalu Wyspa Wisła Rap jest drugą i wszyscy liczymy na to, że powtórzy sukces pierwszej. Wydarzenie zrzesza miłośników hip-hopu. Festival odbywa się w województwie lubelskim, w Stężycy i swoją nazwę bierze od miejsca, czyli Wyspy Wisły. Podczas dwu dni zaplanowano występy samych najlepszych. W Line-upie nie zabraknie takich gwiazd, jak Sarius, Żabson, O.S.T.R, Małach & Rufuz, Young Igi, Dixon37, Grubson, ReTo, BORIXON, Ten Typ Mes, Białas, Kabe, Solar, Lasio Companija czy Szpaku. Podczas festiwalu możesz skorzystać z pola namiotowego i innych atrakcji. Jeśli wszystko odbędzie się zgodnie z planem, widzimy się 21-22 sierpnia na Wyspa Wisła Rap Festival.

Miejski Hip-Hop Festiwal 2020

Jeśli masz ochotę posłuchać na żywo młodych, utalentowanych raperów w otoczeniu miejskiej dżungli, to wbijaj na #MHHF. Organizatorzy Mazury Hip Hop Festiwalu nie zwalniają tempa i po sukcesie ubiegłorocznych edycji, zapraszają na nowe wydarzenie w świecie rapu, czyli Miejski Hip Hop Festiwal. Ten jednodniowy festiwal będzie odbywał się w kilku miastach Polski. Jedną z lokalizacji jest Łódź, a dokładnie Klub Wytwórnia. 26 września masz szansę posłuchać na żywo młodych twórców, takich jak Young Igi, Opał, Bevis czy White 2115. Czy Miejski Hip Hop Festiwal ma szansę powtórzyć sukces hip-hopowych koncertów mazurskich? Możesz się o tym przekonać, będąc na jednym z nich osobiście. Nie może Cię tam zabraknąć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj