Marzysz o wykorzystaniu gadżetów erotycznych w łóżku, ale Twoja druga połówka się na to nie zgadza? To dosyć popularny problem, ponieważ wielu osobom tego typu zabawki nie kojarzą się najlepiej. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak wprowadzić artykuły erotyczne do sypialni? Przedstawiamy kilka podpowiedzi, które pomogą Ci zachęcić partnera do eksperymentów!

Rozmowa przede wszystkim

Jeśli Twoja druga połowa wzbrania się przed gadżetami erotycznymi, najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa. W trakcie wymiany poglądów warto przyjrzeć się popularnym stereotypom dotyczącym artykułów erotycznych. Często to właśnie one odpowiedzialne są za negatywne nastawienie. Pamiętaj, że eksperymenty z łóżkowymi zabawkami warto potraktować tak samo, jak próby z nowymi pozycjami. To tylko narzędzie, które ma urozmaicić zabawę partnerów i dostarczyć im nowych doznań.

Wspólne oglądanie artykułów erotycznych

Współcześnie artykuły erotyczne dostępne są na wyciągnięcie ręki. W sieci znajdziesz wiele dobrze zaopatrzonych sklepów, w których możesz na spokojnie zapoznać się z oferowanymi możliwościami. Spróbuj zaangażować w to również partnera – wspólne siedzenie przy komputerze powinno okazać się bardziej komfortowe niż wizyta w sex shopie.

Artykuły erotyczne mogą być subtelne!

Przez lata gadżety erotyczne kojarzone były z zabawkami wulgarnymi i kiczowatymi. Choć w tej kwestii wiele się zmieniło, to część osób wciąż właśnie tak je postrzega. Tymczasem, współczesne gadżety zaskakują stylowym i eleganckim designem. Ponadto, ich oferta jest bardzo szeroka – oznacza to, że wprowadzenie artykułów erotycznych do sypialni możesz zacząć od bardzo subtelnych akcesoriów, które nie wywołają sprzeciwu Twojej drugiej połowy.

Artykuły erotyczne w sypialni – od czego zacząć?

Jakie gadżety warto zaproponować partnerowi na początek? Doskonale sprawdzą się np. akcesoria do erotycznego masażu, np. olejki, świece, opaski na oczy czy piórka do łaskotania. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również lubrykanty i prążkowane lub smakowe prezerwatywy. Wśród subtelnych artykułów erotycznych warto wymienić także odważną biżuterię, erotyczne gry lub kajdanki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj